Otel Hakkında

Mustafa Kemal Atatürk
ALEXANDRIA TROAS

Ezine’nin Alexandria Troas antik kenti eteklerinde yer alan Alexandria Troas Termal Otelimiz, çok eski tarihlerden beri insanlara şifa veren ve dünyada en çok mineral içeren değerlere sahip termal sulardan biri olması sebebi ile siz değerli misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Fizyotermal Terapi

Fizyoterapistimiz misafirlerimize uygun özel fizyoterapi ve rehabilitasyon tedavi programlarını uygulayarak, çeşitli hastalıkların iyileşmesi sürecini destekleyici seanslar düzenlemektedir.

Troas Restaurant

Dört mevsim hizmet veren Alexandreia Troas Termal Otel, enfes lezzetlerini siz değerli misafirlerimize sunmaktadır. Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri, sıcak ve soğuk mezeleri ve leziz tatlılarıyla oluşturulan zengin menüsü konuklarımızın beğenisini toplamaktadır.
Sabah kahvaltısının ve akşam yemeklerinin açık büfe olarak servis edildiği Troas Restaurant’da eşsiz ve lezzetli yemek çeşitleriyle keyifli ve huzurlu bir gün geçireceksiniz.

Larissa A’la Carte Restaurant

Türk ve Dünya mutfağının eşsiz lezzetleri, sıcak ve soğuk mezeleri ve leziz tatlılarıyla oluşturulan zengin menüsü ile gün boyu farklı tatların keyfini çıkarabilirsiniz.

Larissa Cafe

Güne taze ve kaliteli çekirdeklerden hazırlanmış kahve ile başlamaya ne dersiniz? Gün doğumunu veya gün batımını kuş cıvıltıları arasında izlerken, sıcak ve soğuk olarak servis edilen ürünlerimizi keyifle yudumlayabilir ve lezzetli patisserie ürünlerimizin tadına bakabilirsiniz.

Termal Havuzlar

Otel bünyesinde bulunan termal havuzumuz 10:00-17:00 saatleri arasında bay/bayan ayrı olarak hizmet vermektedir. Kaynak termal suyu havuzlarımızda şifa bulurken, fizyoterapist ile rehabilitasyon tedavi programına başlayabilirsiniz.

Bir adet bayan kapalı Termal Havuz,
Bir adet bay kapalı Termal Havuz,
Fizyoterapi odaları

Günübirlik Tesis

Otel bünyesinde bulunan günübirlik tesisimiz;

Bir adet bayan kapalı Termal Havuz
Bir adet bay kapalı Termal Havuz
Fizyoterapi odaları


Günübirlik tesisimiz; sabah 10:00 akşam 16:00 saatleri arasında açıktır. Günübirlik misafirlerimiz isteğe bağlı olarak fizyoterapi rehabilitasyon tedavi programına başlayabilmektedir.

Günübirlik misafirlerimizin isteğe bağlı rahatça konaklayabileceği ve odalarında termal suyun şifasını gün boyu yaşayabilecekleri oda hizmetimiz de mevcuttur.